Výrobce

Francouzská společnost JEANTIL je rodinnou firmou, která byla založena ve dvacátých letech minulého století. Po celou dobu své existence se věnuje výrobě a vývoji zemědělských strojů v oblasti chovu, aplikace a transportu. Mezi nejvýznamnější úspěchy patří patentované systémy:

 

- technologie precizního rozmetání
- automatické krmení farmy robotickou jednotkou
- systém automatického rozdružování balíků
- univerzální rozdružovací válec pro všechny typy materiálů
- diskový aplikátor kejdy
- vanová korba návěsu
- první překopávač kompostu

 

Firma se nachází v severozápadní části Francie v regionu Bretagne. Výroba je rozdělena do dvou míst. V L'Hermitage, kde se nachází hlavní sídlo firmy jsou vyráběny stroje pro chov a rozmetadla hnoje. Ve druhém závodě v městečku Saint Aignan sur Roe se vyrábí návěsy a traktorové cisterny. Oba dva závody jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi pro vývoj a výrobu (laserová řezačka, speciální ohýbací stroje, svařovací automat, ...). Výrobce používá komponenty špičkových výrobců (Vogelsang, Colaert Essieux/ADR, Walterscheid, GB,...).

 

Mezi hlavní trhy JEANTIL patří domácí Francie a v exportu Evropa. Stroje jsou vyváženy do zhruba 30 zemí celého světa včetně vzdálených států jako Austrálie, Kanada nebo Jihoafrická republika. Jedničkou na prodejním trhu jsou výrobky JEANTIL ve skandinávských zemích.

 

Stroje JEANTIL patří na trhu mezi referenční stroje nejvyšší kvality.

www.jeantil.com